Přestup do 1., 3. a 4. ročníku v průběhu školního roku 2018/2019

Přestup do prvního, třetího a čtvrtého ročníku.

Pro školní rok 2018/2019 máme ještě několik volných míst.

1. ročník – 4 děti
3. ročník – 1 dítě
4. ročník – 6 dětí

V případě zájmu se s námi můžete domluvit e-mailem na termínu informativního pohovoru.

Změnit školu je možné kdykoliv během školního roku i o prázdninách. Změna pro rodiče nevyžaduje prakticky žádnou administrativu. Přestup z jedné základní školy na jinou upravuje zákon č. 561/2004 Sb., tzv. školský zákon v platném znění, konkrétně paragraf 49. O přestupu žáka rozhoduje ředitel školy, do které se žák hlásí, a to na základě žádosti zákonného zástupce. Pokud je žák přijat, informuje o této skutečnosti ředitele školy, z níž žák přestupuje. Základní škola musí vytvořit podmínky pro vyrovnání rozdílů ve znalostech žáka vyplývajících z odlišnosti školních vzdělávacích programů.

V případě, že se rozhodnete pro ScioŠkolu, není třeba vyplňovat žádné formuláře kromě přihlášky k zápisu.

Přihláška k zápisu

Adaptační pobyt s Edou!

Kdo je Eda? Že by to byl divný člověk? Chodí bos, nemluví, jí jehličí, neumí psát, neumí číst a neustále za námi chodí. Po pár hodinách jsme na to přišli. A jak to nakonec dopadlo..