Přestup do ročníků v průběhu školního roku 2018/2019

Pro školní rok 2018/2019 máme ještě několik volných míst.

V případě zájmu se s námi můžete domluvit e-mailem na termínu informativního pohovoru.

Změnit školu je možné kdykoliv během školního roku i o prázdninách. Změna pro rodiče nevyžaduje prakticky žádnou administrativu. Přestup z jedné základní školy na jinou upravuje zákon č. 561/2004 Sb., tzv. školský zákon v platném znění, konkrétně paragraf 49. O přestupu žáka rozhoduje ředitel školy, do které se žák hlásí, a to na základě žádosti zákonného zástupce. Pokud je žák přijat, informuje o této skutečnosti ředitele školy, z níž žák přestupuje. Základní škola musí vytvořit podmínky pro vyrovnání rozdílů ve znalostech žáka vyplývajících z odlišnosti školních vzdělávacích programů.

V případě, že se rozhodnete pro ScioŠkolu, není třeba vyplňovat žádné formuláře kromě přihlášky k zápisu.

Přihláška k zápisu

Společně s dětmi chystáme Den otevřených dveří, na který je nutné se přihlásit.

Důležité!

Prosím, přihlaste se pouze a jen na jeden termín ve vybraném formuláři
Návšt..