Přestup do 1.- 6. ročníku v průběhu školního roku 2017/2018

Přestup do prvního až šestého ročníku

Máme ještě pár volných míst ve všech ročnících kromě pátého. V případě zájmu se s námi můžete domluvit e-mailem na termínu informativního pohovoru.

Změnit školu je možné kdykoliv během školního roku i o prázdninách. Změna pro rodiče nevyžaduje prakticky žádnou administrativu. Přestup z jedné základní školy na jinou upravuje zákon č. 561/2004 Sb., tzv. školský zákon v platném znění, konkrétně paragraf 49. O přestupu žáka rozhoduje ředitel školy, do které se žák hlásí, a to na základě žádosti zákonného zástupce. Pokud je žák přijat, informuje o této skutečnosti ředitele školy, z níž žák přestupuje. Základní škola musí vytvořit podmínky pro vyrovnání rozdílů ve znalostech žáka vyplývajících z odlišnosti školních vzdělávacích programů.

V případě, že se rozhodnete pro ScioŠkolu tedy není třeba vyplňovat žádné formuláře kromě přihlášky k zápisu.

Přihláška k zápisu

Workshop o informatice

Rodiče otevřeli diskusi o výuce informatiky na naší škole

Ve čtvrtek 31. května 2018 se setkalo 15 rodičů na workshopu věnovanému informatickému myšlení, bezpečnosti na internetu a ..