Pomůcky

Milí rodiče,
zde uvádíme základní informace týkající se materiálního zajištění dětí ve ScioŠkole.
Vaše děti nebudou nosit domů a zpět haldy učebnic, nepotřebují tedy ani obrovskou aktovku či objemný batoh s širokými popruhy :-).
Pro začátek jim stačí psací potřeby. Studijní materiály dostanou ve škole a budou si je zakládat do portfolia, které bude rovněž ve škole.
Co se týče jídla, začneme tím, že si každý bude nosit vlastní svačinku, ale rádi bychom časem dospěli i k tomu, že si budeme svačinku připravovat ve společné kuchyni.

Níže uvádíme seznam věcí, které bude Vaše dítě potřebovat:

– přezuvky
– sportovní obuv se světlou podrážkou do tělocvičny/obuv na ven
– oblečení na sportovní aktivity
– baťůžek nebo tašku na svačinu a pití
– psací potřeby
– něco milého, např. polštářek, co dítě nerozptyluje, ale navozuje u něj pocit klidu a bezpečí
– desky v nichž by případně mohli transportovat nějaké dokumenty mezi školou a domovem

Těšíme se na vás!

Vánoční workshopy

Na celý prosinec jsme si naplánovali zajímavé workshopy, do kterých se zapojují úplně všichni. Děti, rodiče a průvodci. Je to kouzelná symbióza nás všech pohromadě s úžasnou atmosf..