Lucie Studecká

průvodkyně pro 2. a 3. ročník

Před pár lety se ve mně probudila (opět?) zvídavost, touha se učit, objevovat a zkoumat. Bohužel si nepamatuji, jestli jsem takovým nadšením oplývala již na základní škole. Říkala jsem si, jaká je to škoda, že jsem takhle nadšená nebyla ještě ve třetí třídě. Pamatuji si, že jsem byla natěšeným culíkatým prvňáčkem s parádní aktovkou se skřítkem, ke které mi báječně ladil penál – samozřejmě také se skřítkem. Prvňáčkem, který si myslel, že škola bude zábava a bude do ní chodit s nadšením. Tohle mě asi velmi rychle opustilo. Nadšená jsem sice chodila – ze školy.

Věřím, že všechno má svůj důvod a možná právě díky této zkušenosti jsem teď TADY. V naší ScioŠkole chci s dětmi zkoumat, objevovat, nechat se jimi inspirovat a inspirovat je, učit se s nimi novým věcem, protože děti jsou nejlepšími učiteli a budovat s nimi prostředí, ve kterém se děti cítí dobře a chodí do něj rády.

Kontakt: Lucie.Studecka@scioskola.cz

Poprázdninové setkání na ostrově

Škola už pomalu klepe na dveře! Přípravy na nový školní rok jsou v plném proudu a když jsme prázdniny společně přivítali, tak se s nimi i společně rozloučíme. Všichni se potkáme n..