Jon Šotola

člen Rady ScioŠkol zodpovědný za tuto ScioŠkolu

Studoval jsem filosofii, matematiku a ekonomii v Holandsku na Amsterdam University College. Následně jsem měl ve Scio na starost sekci projektů pro školy a zřizovatele, kterou se mi podařilo dostat z velmi nepříznivé ekonomické i personální situace. Projektu ScioŠkol se účastním od jeho samotného počátku, zejména se podílím na jeho ekonomickém a koncepčním plánování, ale snažím se trávit čas i na školách ať už vedením projektů s dětmi, nebo mým krátkým působením, jako ředitele ScioŠkoly na Praze 4. Jsem syn Ondřeje Šteffla, majitele a zakladatele Scio.

Kontakt: jon.sotola@scioskola.cz

Kurzovní středa 4.3.

Na kurzovní středě jsme se poprvé věnovali přípravám Velikonočního jarmarku (info už brzy!), ale nechali jsme si prostor i pro spoustu jiné práce. Co všechno jsme dělali si můžete p..