Adaptační pobyt s Edou!

publikováno: 8 / 10 / 2018

Kdo je Eda? Že by to byl divný člověk? Chodí bos, nemluví, jí jehličí, neumí psát, neumí číst a neustále za námi chodí. Po pár hodinách jsme na to přišli. A jak to nakonec dopadlo?

Eda se stal odrazem našich dětí. Když se zjevil, byl čistým nepopsaným listem a to, co se naučí, záleželo jen na nich. Jako první to byl rozdíl mezi holkou a klukem a poté pojem kamarád. Díky dětem se naučil jíst, pít, jednoduchou sebeobsluhu, pozdravit a poděkovat. Přes vtípky jsme se dostali ke smíchu. Smíchu, který nám dělá radost, ale i tomu škodolibému. Děti si s Edou povídaly nejen o lásce a emocích, ale i o tom, co člověka dělá člověkem. Naopak Eda je naučil větší trpělivosti. Děti byly neuvěřitelně empatické. Člověk by ani nevěřil, kdyby to s nimi nezažil ❤️ A argumentace? Ta jim šla výborně. Bylo důležité si vyjasnit, co je dobré Edu naučit a zároveň kriticky vyhodnotit a zreflektovat, proč některé nápady skončily fiaskem.
Sice se nám po něm bude moc stýskat, ale věříme, že to nebude na dlouho! 😉 ❤️ EDA, AHOJ!

Adaptační pobyt s Edou!

Kdo je Eda? Že by to byl divný člověk? Chodí bos, nemluví, jí jehličí, neumí psát, neumí číst a neustále za námi chodí. Po pár hodinách jsme na to přišli. A jak to nakonec dopadlo..