Velikonoční prázdniny jsou za dveřmi, ale

publikováno: 21 / 3 / 2018

než je přivítáme, tak nejprve tento týden dokončíme projekty věnované tématu Handicap, který nás velmi zaujalo a dozvěděli jsme se mnoho zajímavých a neuvěřitelných faktů a informací. Začátkem týdne jsme si například vyzkoušeli Paralympijské hry a na Středu jinak se vydáme na Neviditelnou výstavu.
V následujícím týdnu se vydáme na Karneval zvířat do divadla Ponec. Čeká nás interaktivní taneční představení, které vzniklo na motivy stejnojmenné hudební suity francouzského skladatele Camille Saint-Saënse. Děti si pohybem a tancem vyzkouší, jaké to je ocitnout se v živočišné říši, zaposlouchají se do hudby a vymyslí nové (své) zvuky a nakonec je čeká výtvarná reflexe.
Na Den jinak se můžeme těšit na workshopy vedené rodiči.

Vánoční jarmark v režii ScioŠkoláků

Rozhodli jsme se, že uspořádáme vánoční jarmark, na kterém usilovně pracujeme a celý je v naší režii. Jarmark bude ve středu (19. 12.).
Můžete se těšit na divadelní představení, ..