Adapťák pořádaný dětmi!

publikováno: 6 / 3 / 2018

Všichni jsme natěšení a odpočítáváme dny do adaptačního pobytu, který už klepe na dveře.

Už je nás 70! Proto jsme se všichni shodli na tom, že by bylo skvělé uspořádat další společný výlet. Vzpomněli jsme si na naši první společnou akci na zámku, kam jsme se jeli poznat, zahrát si hry a prožít tak skvělý společný čas. Další adaptační pobyt byl tedy jasným vítězem.

Vyrážíme už tento týden a tentokrát bude celá akce v režii našich úžasných dětí, které si rozdělily činnosti a všechny se aktivně zapojují do organizace, tvorby programu a plánování jídla. Nezapomněly na vegetariány a ani na děti s bezlepkovou dietou. Skupinka mající pod svými křídly program, má pro všechny připravené překvapení. Nemůžeme se dočkat!

Vánoční jarmark v režii ScioŠkoláků

Rozhodli jsme se, že uspořádáme vánoční jarmark, na kterém usilovně pracujeme a celý je v naší režii. Jarmark bude ve středu (19. 12.).
Můžete se těšit na divadelní představení, ..