Vánoční workshopy

publikováno: 16 / 12 / 2017

Na celý prosinec jsme si naplánovali zajímavé workshopy, do kterých se zapojují úplně všichni. Děti, rodiče a průvodci. Je to kouzelná symbióza nás všech pohromadě s úžasnou atmosférou. Rodiče mají workshopy, děti vedou své workshopy a všichni si užíváme báječné Středu jinak. Protože se nám blíží také jarmark, který si děti samy organizují, vyrábí se o 106. První Středu jinak jsme si vyzkoušeli pracovat s plstí, zdobili jsme vánoční věnce a dělali jsme koláže. Další středu jsme vyráběli mýdlo, ozdoby, enkaustická vánoční přáníčka a zdobili jsme tašky. Poslední středu před vánočními prázdninami se chystáme ROZDÁVAT RADOST. Díky jedné mamince máme domluvenou návštěvu na Geriatrickém odděleni Thomayerové nemocnice, kde skupinka dětí zatančí a stráví alespoň krátkou chvíli s pacienty. Jiná skupinka dětí navštíví útulek pro psy a další půjdou rozdávat radost všem lidem do ulic v okolí školy.

Společně s dětmi chystáme Den otevřených dveří, na který je nutné se přihlásit.

Důležité!

Prosím, přihlaste se pouze a jen na jeden termín ve vybraném formuláři
Návšt..