Dokončení projektů …

publikováno: 25 / 11 / 2017

návštěva kina a exkurze do Podolské vodárny. Další báječný týden za námi. Nesmíme také zapomenout na výuku českého jazyka, která proběhla venku. Pokud nám bude počasí přát a bude slunečný den i v příštím týdnu, určitě budeme mít část výuky venku.

Mladší děti zavítali do Podolské vodárny, kde pro ně byl připraven program o koloběhu vodu. V kině Pilotů pro nás měli přichystaní film Lajka, který vzbudil pozdvižení. Naši báječní ScioŠkoláci diskutovali a vyměňovali si názory. Bylo úchvatné slyšet, jak děti film pochopily a ještě zajímavější bylo, jak o něm dokázali mluvit. Ke konci týdne starší děti dokončily projekty, na kterých pracovaly 2 týdny. Skvěle odvedená práce všech!

Vánoční jarmark v režii ScioŠkoláků

Rozhodli jsme se, že uspořádáme vánoční jarmark, na kterém usilovně pracujeme a celý je v naší režii. Jarmark bude ve středu (19. 12.).
Můžete se těšit na divadelní představení, ..