Dokončení projektů …

publikováno: 25 / 11 / 2017

návštěva kina a exkurze do Podolské vodárny. Další báječný týden za námi. Nesmíme také zapomenout na výuku českého jazyka, která proběhla venku. Pokud nám bude počasí přát a bude slunečný den i v příštím týdnu, určitě budeme mít část výuky venku.

Mladší děti zavítali do Podolské vodárny, kde pro ně byl připraven program o koloběhu vodu. V kině Pilotů pro nás měli přichystaní film Lajka, který vzbudil pozdvižení. Naši báječní ScioŠkoláci diskutovali a vyměňovali si názory. Bylo úchvatné slyšet, jak děti film pochopily a ještě zajímavější bylo, jak o něm dokázali mluvit. Ke konci týdne starší děti dokončily projekty, na kterých pracovaly 2 týdny. Skvěle odvedená práce všech!

2/3 třída zkoumala trilobity v Brdech

V květnu jsme vyrazili na dvoudenní pěší expedici do Brd, kde jsme se učili jak přežít v přírodě s pouze omezenými zdroji pitné vody a potravin, přenocovali jsme v lese pod širákem, z..