Dva týdny ve ScioŠkole

publikováno: 17 / 9 / 2017

První dva týdny ve ScioŠkole jsou za námi a my jsme plní dojmů. Uteklo to jako voda. V prvním týdnu jsme měli první shromáždění, kde ScioŠkoláci přehlasovali návrh průvodkyně, v obchodě si vybrali barvy a štětce na vymalování jejich tříd a byli v komunitní zahradě. Děti byly velmi kreativní. V dalším týdnu jsme byli venku, kde jsme hráli hry a přišla se za námi podívat Adéla. Svou návštěvou nás také poctil černý chlupáč, kterého se hned děti ujaly. V úterý jsme odjeli na adaptační kurz do Spáleného Poříčí. První den jsme měli s armádou a nenechali jsme si ujít prohlídku vozů a vyzkoušeli jsme aktivity, které měli vojáci připravené. Samozřejmě jsme si ani nenechali ujít vzlet vrtulníku. V dalších dnech jsme hledali kešky, hráli hry, sestrojili stroj času a děti si na závěr uspořádaly diskotéku. Byly to báječné tři dny, které jsme si všichni velmi užili.

Vánoční jarmark v režii ScioŠkoláků

Rozhodli jsme se, že uspořádáme vánoční jarmark, na kterém usilovně pracujeme a celý je v naší režii. Jarmark bude ve středu (19. 12.).
Můžete se těšit na divadelní představení, ..